Firmast

Piljardiekspert OÜ asutati 1996. aasta aprillis. Ettevõtte strateegia on saavutada pikaajalised kliendisuhted ja nõudlikkus teenuste kvaliteedi suhtes. Meie peamine eesmärk on teenindada Eestis asuvaid ettevõtteid, sportlasi ja harrastajaid ning pakkuda neile kvaliteetseid kaupu ja teenuseid.

Eestis arenes piljardimäng sarnaselt tendentsidega maailmas. Olles algul üks elitaarne harrastus ja hiljem üks spordiliik, oli piljardimäng siiski alati ligipääsmatu lihtinimesele. Piljardimängu tõeline areng Eestis toimus 90-ndate aastate keskpaigas, kui mujal Euroopas oli see areng juba läbitud.

Piljardiekspert OÜ oli üks esimesi uute žetoonmehhanismiga kommertslaudade tarnijaid Eesti sporditarvete turule. Tuntud briti firmade “Hazel Grove Superleague” ja “E.J.Riley” esindajana tegelesime nende firmade toodangu reklaami ja müügiga. Eduka koostöö tulemusel kutsuti Piljardiekspert OÜ suurturniirile Inglismaal, Suurbritannia meistrivõistlustele  8-pallis. Korraldajate juhatus andis Piljardieksperdile võimaluse üles seada oma osaleja ning see oli meile esimene nii kõrgel tasemel meistrivõistlustel osalemise kogemus.

1997. aastal asutati Piljardiekspert OÜ algatusel ja kaasabil Eesti Piljardiliit.